Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Development
es: Desarrollo

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Excluded
es: Excluido

en: Skipped
es: Ignorado

en: Indexed
es: Indexado

en: Search page
es: Página de búsqueda

en: Index status
es: Estado del índice
