Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Environment
hu: Környezet

en: Excluded
hu: Kizárva

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: Index settings
hu: Index beállítása

en: Indexed
hu: Indexelve

en: Submit query
hu: Lekérdezés küldése

en: Search page
hu: Keresési oldal

en: Index status
hu: Indexelés állapota
