Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search page
is: Leitarsíða
