Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر
