Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne
