Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు
