Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Environment
ca: Entorn

en: Search page
ca: Pàgina de cerca
