Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Excluded
fi: Ei sisällytetty

en: Indexed
fi: Indeksoitu

en: Search page
fi: Hakusivu
