Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ
