Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Criteria
pl: Kryteria

en: Excluded
pl: Wykluczone

en: Indexed
pl: Zindeksowany

en: Search page
pl: Przeszukaj stronę
