Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Criteria
pt: Critério

en: Environment
pt: Ambiente

en: Excluded
pt: Excluído

en: Search page
pt: Página de pesquisa
