Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo
