Solr Query Builder (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Settings
es: Configuración

en: Host
es: Servidor

en: Protocol
es: Protocolo

en: Port
es: Puerto

en: Query
es: Consulta

en: Server
es: Servidor

en: Solr path
es: Ruta de Solr
