Solr Query Builder (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Settings
fr: Paramètres

en: Host
fr: Hôte

en: Protocol
fr: Protocole

en: Query
fr: Requête

en: Environment
fr: Environnement

en: Server
fr: Serveur

en: Solr path
fr: Chemin de Solr
