Solr Query Builder (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Protocol
kn: ಪ್ರೊಟೊಕಾಲ್

en: sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ
