Solr Query Builder (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Host
ar: المستضيف

en: Protocol
ar: النظام

en: Port
ar: منفذ

en: Query
ar: استفسار
