Solr Query Builder (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Environment
hu: Környezet

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Builder
hu: Szerkesztő
