Solr Query Builder (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Settings
ru: Настройки

en: Host
ru: Хост

en: Protocol
ru: Протокол

en: sort
ru: вид

en: Port
ru: Порт

en: Query
ru: Запрос

en: Environment
ru: Окружение

en: Server
ru: Сервер

en: Solr path
ru: Solr путь
