SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: On
fr: Activé

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Down
fr: Bas

en: Not Found
fr: Non trouvé

en: Base URL
fr: URL de base

en: Cache lifetime
fr: Durée de vie du cache

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
fr: À FAIRE Ajouter une chaîne descriptive ici à afficher dans l'UI
