SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: On
hu: Be

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Down
hu: Le

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.
