SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: On
nl: Aan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Down
nl: Omlaag

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Cache lifetime
nl: Cache-levensduur

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
nl: Welke tekst moet er aan de gebruiker getoond worden?
