SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Down
pl: W dół

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Cache lifetime
pl: Czas życia pamięci podręcznej

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
pl: TODO Dodać opis wyświetlany w UI.
