SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Down
ru: Вниз

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Cache lifetime
ru: Время жизни кэша

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
ru: Надо сделать: добавить сюда строку описания.
