SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: On
tr: Açık

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Down
tr: Aşağı

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Cache lifetime
tr: Önbellek ömrü
