SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Down
vi: Xuống

en: Not Found
vi: Không tìm thấy

en: Cache lifetime
vi: Vòng đời bộ nhớ đệm

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
vi: TODO Viết mô tả để hiển thị trong UI.
