SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Down
da: Ned

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
da: TODO Tilføj en beskrivende tekst til visning i grænsefladen.
