SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: On
es: Activado

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Down
es: Abajo

en: Base URL
es: URL Base

en: Cache lifetime
es: Vigencia de la caché

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.
