SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: On
ja: オン

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Down
ja: 下へ

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Cache lifetime
ja: キャッシュの有効期間
