SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: On
sv: På

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Down
sv: Ned

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
sv: Att göra: Lägga till en beskrivande text här som skall visas i användargränssnittet.
