SONISWEB Integration (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Down
uk: Вниз

en: Not Found
uk: Не виявлено

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Cache lifetime
uk: Час життя кешу

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
uk: ЗРОБИТИ: Додати опис для показу в інтерфейсі.
