PoolParty GraphSearch (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Maximum items
is: Hámarksfjöldi hluta

en: Load
is: Hlaða

en: Show
is: Sýna

en: @time ago
is: @time síðan

en: from
is: frá

en: RSS Feed
is: RSS veita

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
