PoolParty GraphSearch (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: Delete configuration
ru: Удалить конфигурацию

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Maximum items
ru: Максимально элементов

en: Load
ru: Загрузить

en: Colors
ru: Цвета

en: Show
ru: Показать

en: to
ru: до

en: @time ago
ru: @time назад

en: Last run
ru: Последний запуск

en: from
ru: от

en: Interval
ru: Интервал

en: %title has been deleted.
ru: Материал %title удален.

en: RSS Feed
ru: RSS-лента

en: Available
ru: Доступно

en: Other settings
ru: Другие настройки

en: daily
ru: ежедневно

en: weekly
ru: еженедельно

en: Tags:
ru: Теги:

en: Filter settings
ru: Параметры фильтров

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Component name
ru: Имя компонента

en: Number of characters
ru: Количество символов

en: in @time
ru: через @time
