PoolParty GraphSearch (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Delete configuration
uk: Вилучити налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Maximum items
uk: Максимум позицій

en: Load
uk: Завантажити

en: Colors
uk: Кольори

en: Show
uk: Показати

en: to
uk: до

en: @time ago
uk: @time тому

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: from
uk: з

en: Calculation
uk: Підрахунки

en: Interval
uk: Проміжок

en: %title has been deleted.
uk: %title було успішно видалено.

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: Available
uk: Доступно

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: daily
uk: щодня

en: weekly
uk: щотижня

en: Tags:
uk: Теґи:

en: hourly
uk: погодинно

en: Filter settings
uk: Налаштування фільтру

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Source name
uk: Вихідна назва

en: Component name
uk: Назва компоненту

en: in @time
uk: @time
