PoolParty GraphSearch (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Buscar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: Weight
pt: Peso

en: Delete configuration
pt: Apagar configuração

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Maximum items
pt: Máximo de itens

en: Load
pt: Carregar

en: Colors
pt: Cores

en: Show
pt: Exibir

en: to
pt: para

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Last run
pt: Última vez que rodou

en: from
pt: de

en: Interval
pt: Intervalo

en: %title has been deleted.
pt: %title foi apagado.

en: RSS Feed
pt: Feed RSS

en: Available
pt: Disponível

en: Other settings
pt: Outras configurações

en: daily
pt: diário

en: weekly
pt: semanal

en: Filter settings
pt: Configurações de filtro

en: Items per page
pt: Itens por página

en: Trends
pt: Tendências

en: Component name
pt: Nome do componente
