PoolParty GraphSearch (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Delete configuration
nl: Instelling verwijderen

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: remove
nl: verwijderen

en: Maximum items
nl: Maximaal aantal items

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Load
nl: Laden

en: Colors
nl: Kleuren

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Show
nl: Weergeven

en: to
nl: naar

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: from
nl: van

en: %title has been deleted.
nl: %title is verwijderd.

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: Credentials
nl: Referenties

en: hourly
nl: ieder uur

en: Filter settings
nl: Filterinstellingen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Number of characters
nl: Aantal tekens

en: Facet name
nl: Facetnaam

en: Time interval
nl: Tijdsinterval
