PoolParty GraphSearch (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Show
bo: སྟོན

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: RSS Feed
bo: RSS བསྡུས་བརྗོད

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག

en: Filter settings
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
