PoolParty GraphSearch (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: remove
gl: borrar

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Widget
gl: Control

en: Load
gl: Cargar

en: Colors
gl: Cores

en: Clone
gl: Clonar

en: Show
gl: Amosar

en: to
gl: a

en: @time ago
gl: fai @time

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.

en: RSS Feed
gl: Orixe RSS

en: Available
gl: Dispoñible

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: daily
gl: diariamente

en: weekly
gl: semanalmente

en: Filter settings
gl: Axustes do filtro

en: Items per page
gl: Elementos por páxina
