PoolParty GraphSearch (7.x-2.0-beta3) - en to pt translation catalogue (34 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: Weight
pt: Peso

en: Delete configuration
pt: Apagar configuração

en: none
pt: nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: remove
pt: remover

en: Advanced
pt: Avançado

en: Load
pt: Carregar

en: Colors
pt: Cores

en: Clone
pt: Clonar

en: Show
pt: Mostrar

en: to
pt: a

en: @time ago
pt: há @time atrás

en: %title has been deleted.
pt: %title foi eliminado.

en: RSS Feed
pt: Feed RSS

en: Available
pt: Disponível

en: Other settings
pt: Outras opções

en: Synchronize
pt: Sincronizar

en: Filter settings
pt: Definições dos filtros

en: Items per page
pt: Itens por página

en: Trends
pt: Tendências

en: Component name
pt: Nome do componente

en: Time interval
pt: Intervalo de tempo
