PoolParty GraphSearch (7.x-2.0-beta4) - en to id translation catalogue (31 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Password
id: Sandi

en: Weight
id: Bobot

en: none
id: tidak ada

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: remove
id: buang

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Widget
id: Piranti

en: Load
id: Memuat

en: Clone
id: Kloning

en: Show
id: Tampilkan

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: from
id: dari

en: %title has been deleted.
id: %title telah dihapus.

en: RSS Feed
id: Umpan RSS

en: Available
id: Ketersediaan

en: Synchronize
id: Singkronkan

en: Credentials
id: Kredensial

en: Filter settings
id: Pengaturan filter

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: Component name
id: Nama komponen
