PoolParty GraphSearch (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: Show
az: Göstər
