PoolParty GraphSearch (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (35 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Tags
it: Etichette

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Weight
it: Peso

en: none
it: nessuno

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: remove
it: rimuovi

en: Widget settings
it: Impostazioni widget

en: Advanced
it: Avanzate

en: Load
it: Carica

en: Clone
it: Clona

en: Show
it: Mostra

en: @time ago
it: @time fa

en: from
it: da

en: %title has been deleted.
it: %title è stato eliminato.

en: RSS Feed
it: Feed RSS

en: Available
it: Disponibile

en: Other settings
it: Altre impostazioni

en: daily
it: giornaliero

en: weekly
it: settimanale

en: Synchronize
it: Sincronizzazione

en: Widgets
it: Widget

en: Filter settings
it: Impostazioni del filtro

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: Component name
it: Nome del componente

en: Time interval
it: Intervallo di tempo
