PoolParty GraphSearch (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Delete configuration
tr: Yapılandırmayı sil

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: remove
tr: sil

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Load
tr: Yükle

en: Colors
tr: Renkler

en: Number of items to display
tr: Gösterilecek öğe sayısı

en: Clone
tr: Kopya

en: Show
tr: Göster

en: @time ago
tr: @time önce

en: %title has been deleted.
tr: %title silindi.

en: RSS Feed
tr: RSS Beslemesi

en: Available
tr: Mevcut

en: daily
tr: günlük

en: weekly
tr: haftalık

en: Synchronize
tr: Eşitle

en: Widgets
tr: Arayüz nesneleri

en: Filter settings
tr: Filtre ayarları

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Date filter
tr: Tarih filtresi

en: Component name
tr: Bileşen adı

en: Facet name
tr: Facet adı

en: Time interval
tr: Zaman aralığı
