PoolParty GraphSearch (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: remove
ar: إزالة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Advanced
ar: متقدم

en: Widget
ar: ودجة

en: Load
ar: تحميل

en: Clone
ar: استنساخ

en: Show
ar: عرض

en: @time ago
ar: منذ @time

en: %title has been deleted.
ar: تم حذف %title.

en: RSS Feed
ar: تلقيمة RSS

en: Available
ar: متوفّر

en: Synchronize
ar: تزامن

en: Filter settings
ar: إعدادات المرشح
