PoolParty GraphSearch (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Delete configuration
hr: Izbriši konfiguraciju

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Advanced
hr: Napredno

en: Widget
hr: Cinculator

en: Load
hr: Učitaj

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Show
hr: Prikaži

en: @time ago
hr: prije @time

en: daily
hr: dnevno

en: weekly
hr: tjedno

en: Filter settings
hr: Postavke prečistača
