PoolParty GraphSearch (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina
