PoolParty GraphSearch (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Widget
sl: Gradnik

en: Show
sl: Prikaži

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra
