PoolParty GraphSearch (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: எடை

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Load
ta: ஏற்று

en: Clone
ta: போலிகை

en: Show
ta: காட்டு

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: %title has been deleted.
ta: %title அழிக்கப்பட்டது.

en: Synchronize
ta: ஒத்தமை

en: Filter settings
ta: வடிகட்டி அமைவுகள்
