PoolParty GraphSearch (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Load
af: Laai

en: Show
af: Vertoon
