PoolParty GraphSearch (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Delete configuration
fi: Poista asennus

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: remove
fi: poista

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Widget
fi: Widgetti

en: Load
fi: Lataa

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Show
fi: Näytä

en: @time ago
fi: @time sitten

en: from
fi: lähtien

en: %title has been deleted.
fi: %title on poistettu.

en: RSS Feed
fi: RSS-syöte

en: Available
fi: Saatavilla

en: daily
fi: päivittäin

en: weekly
fi: viikoittain

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: Widgets
fi: Widgetit

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Filter settings
fi: Suodattimien asetukset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Component name
fi: Komponentin nimi

en: Time interval
fi: Aikaväli
