PoolParty GraphSearch (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Delete configuration
hu: Beállítások törlése

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: remove
hu: eltávolítás

en: URL
hu: Webcím

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: Advanced
hu: Haladó

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Load
hu: Betöltés

en: Colors
hu: Színek

en: Number of items to display
hu: Megjelenítendő elemek száma

en: Clone
hu: Klónozás

en: Show
hu: Megjelenítés

en: to
hu: ide

en: @time ago
hu: @time

en: Calculation
hu: Számítás

en: %title has been deleted.
hu: %title törlése megtörtént.

en: RSS Feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Available
hu: Elérhető

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: daily
hu: napi

en: weekly
hu: heti

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Done.
hu: Kész.

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: hourly
hu: óránként

en: Filter settings
hu: Szűrő beállításai

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Trends
hu: Irányzatok

en: Component name
hu: Összetevő neve

en: in @time
hu: @time idő alatt

en: Time interval
hu: Időintervallum
